پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: Xdozfs0b      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۱:۲۹:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گتوند اعلام کرد:

برگزاری کارگاه های آموزشی در گتوند در هفته مبارزه با مواد مخدر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گتوند اظهار کرد: آموزش و پرورش گتوند در هفته مبارزه با مواد مخدر کارگاه ها و کلاس های آموزشی برگزار می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش گتوند، یوسف علیدادی گفت: همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه عکس،  پوستر، کارگاه ها و کلاس های آموزشی در اکثر مدارس گتوند و جاهایی که آسیب پذیری بیشتری دارد توسط 16 کارشناس خانواده و 6 کارشناس پیشگیری از مصرف مواد مخدر برگزار می شود.

وی افزود:  این فعالیت ها  از اقداماتی است که اداره آموزش و پرورش گتوند با همت و همکاری کارشناسان برای آشنایی دانش آموزان و اولیای آن ها از خطرات مصرف مواد اعتیاد آور در سال جاری انجام می دهد.

علیدادی تصریح کرد: حرکت های خوبی در این شهرستان انجام شده که به نوعی جوان ها و نوجوان ها را در مسیر ی هدایت کند که به سمت مصرف اینگونه مواد کشیده نشوند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه