پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: vvwKXWzh      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۱:۱۴:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۸
مشاور رسانه ای اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

رشد 100 درصدی اخبار منتشر شده در پورتال آموزش و پرورش خوزستان

مشاور رسانه ای اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: اخبار منتشر شده در پورتال آموزش و پرورش خوزستان نسبت به سال قبل با رشدی 100 در صدی روبرو بوده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سعید رضوانی با بیان اینکه پورتال آموزش و پرورش خوزستان یکی از اولویت های مهم در برنامه کاری روابط عمومی این دستگاه است، گفت: تغییر نگاه به مقوله خبر و اطلاع رسانی، پیگیری و دنبال کردن سوژه های خبری در حوزه آموزش و پرورش ، پوشش وسیع اخبار جلسات، راهپیمایی ها، مناسبت ها و برنامه های داخلی و بین بخشی از راهکارهایی بود که برای بهینه سازی اطلاع رسانی و تقویت انتشار اخبار در روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به کار گرفته شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: اهمیت بخشی به اخبار شهرستانها و استفاده از ظرفیت های خبرنویسی روابط عمومی شهرستانها نیز در افزایش اخبار منتشره در خروجی پورتال اداره کل آموزش و پرورش خوزستان موثر بود.

وی با اشاره به رشد کمی اخبار در سایت اداره کل، گفت: تعداد اخبار منتشر شده در پورتال اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان  از 481 خبر در هفت ماهه اول سال 95 به 875 خبر درمدت مشابه سال 96 رسیده است و مقایسه اخبار چهارماهه گذشته نشان می دهد که تعداد اخبار در تیرماه از 69 به 164، در مردادماه از 83 به 165، در شهریورماه از 46 به 111 و در مهرماه از 62 به 174 رسیده است که در طی این سالها سابقه نداشته است.

رضوانی با تاکید بر اهمیت کیفیت اخبار منتشر شده در پورتال اطلاع رسانی آموزش و پرورش خوزستان گفت: در کنار افزایش کمیت ، به کیفیت بخشی  و استاندار سازی اخبار پورتال اداره کل آموزش و پرورش خوزستان و ادارات 40 گانه آموزش و پرورش نیز توجه شده است که خروجی آن انعکاس گسترده اخبار آموزش و پرورش خوزستان درپورتال وزارتخانه  و رسانه ها است.

وی همچنین با بیان اینکه پاسخگویی به موقع ، ارسال جوابیه و اطلاع رسانی سریع در خصوص تعطیلی مدارس  نیز در دستور کار روابط عمومی است، اظهار کرد: پورتال اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در هفت ماهه گذشته بیش از 2 میلیون و 300 هزار بازدید داشته است.

گفتنی است آموزش و پرورش خوزستان علاوه بر سایت، دارای کانالی با بیش از 21 هزار عضو و صفحه اینستاگرام اختصاصی است و در جهت معرفی فعالیت های آموزش و پرورش در استان تولید محتوا می کند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه