پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: hMVbWI3C      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۷:۵۶:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۴
مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان در ارتباط تصویری با وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد:

یک هزار کلاس درس در خوزستان به سیستم های گرمایشی مجهز می شوند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اظهار کرد: یک هزار کلاس درس در خوزستان در سال تحصیلی جاری به سیستم های گرمایشی مجهز می شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا رضایی در این گفت و گوی تصویری که با حضور رئیس نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و معاون بهداشت و سلامت وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: استان خوزستان از شرایط آب و هوایی خاصی برخوردار است و با توجه به اینکه روزهای گرم سال در این استان بیشتر است، لازم است که  امکانات سیستم های سرمایشی در مدارس خوزستان افزایش پیدا کند و اعتبارات ویژه ای به این امر اختصاص یابد تا تمامی کلاس های درس به کولر مجهز شوند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان افزود: با توجه به اعتباراتی که به این استان ابلاغ شده است از سال گذشته تا کنون بیش از سه هزار کلاس درس در قالب 500 مدرسه به سیستم های گرمایشی نظیر بخاری های استاندار تابشی، کولرهای دو زمانه ، موتور خانه و پکیج های حرارتی مرکزی مجهز شدند.

وی گفت: طی سال تحصیلی جاری نیز یک هزار کلاس درس در خوزستان دارای  سیستم های گرمایشی  می شوند و برنامه داریم 300 کلاس درس را به بخاری های تابشی و 700 کلاس درس را به سیستم های پکیج حرارتی مرکزی مجهز کنیم.

همچنین در این ارتباط تصویری، محمود معزی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان نیز با تاکید بر بهسازی فضاهای آموزشی در مدارس استان، خاطر نشان کرد: به دلیل وقوع پدیده ریزگردها در خوزستان لازم است تا پنجره کلاس های درس به پنجره های دو جداره تغییر پیدا کند.

معزی با بیان اینکه استان خوزستان از نظر جمعیت دانش آموزی در مقام سوم کشور جای گرفته است، گفت: این استان برای بهینه سازی امکانات، فضا و تجهیزات آموزشی نیازمند توجه ویژه ای است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه