پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 0o65MaSW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۶:۲۹:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۸
رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه اجلاس قطبی مدیران مراکز آموزش از راه دور:

14 هزار دانش آموز خوزستانی در مراکز آموزش از راه دور تحصیل می کنند

رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 14 هزار دانش آموز خوزستانی در 79 مرکز آموزش از راه دور مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، اسفندیار بلدی در حاشیه اجلاس قطبی مدیران مراکز آموزش از راه دور خوزستان با بیان اینکه هدف اصلی راه اندازی مراکز آموزش از راه دور، جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل است، اظهار کرد: جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل که نمی توانند در مراکز روزانه دولتی ادامه تحصیل دهند از وظایف این مراکز در سراسر استان است.

 

وی افزود: دانش آموزان این 79 مرکز موفقیت های گسترده ای در حوزه های آموزشی، ورزشی و فرهنگی کسب کرده اند که نشان از اثربخشی فعالیت های این مراکز در سطح استان است.

 

بلدی در ادامه خاطرنشان کرد: آمادگی توسعه کمی و کیفی مراکز آموزش از راه دور را در دیگر مناطق استان داریم و در صورت درخواست روسای مناطق و با درنظرگرفتن سهمیه های مشخص می توان این مراکز را راه اندازی کرد. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه