پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 3DO68R42      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۵:۱۴:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۹
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در زنگ نمادین هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی اعلام کرد:

شرکت 400 هزار دانش آموز خوزستانی در کارگاه های مهارت آموزی مبارزه با آسیب های اجتماعی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان از شرکت 400 هزار دانش آموز دوره متوسطه اول و دوم خوزستان در کارگاه های مهارت آموزی مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمود معزی در حاشیه نواختن زنگ نمادین هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی که پیش از ظهر امروز (دوشنبه 22 آبان ماه) در شهرستان کارون برگزار شد، اظهار کرد: طرح مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی برای ششمین سال پیاپی در مدارس خوزستان برگزار می شود. این طرح هر ساله با هدف گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در مدارس استان اجرا می شود.

 

وی با اشاره به برنامه های متنوعی که برای سه گروه مخاطب این طرح درنظرگرفته شده است، خاطرنشان کرد: والدین، کارکنان و دانش آموزان سه مخاطب اصلی در این طرح هستند. برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی، مسابقات فرهنگی و پیشگیری، تهیه میثاق نامه پیشگیری در مدارس، اجرای تبلیغات محیطی و نصب پیام های پیشگیری و برپایی نمایشگاه های سیار پیشگیری از مهمترین برنامه های اجرایی در این طرح است.

 

معزی در ادامه با برشمردن دیگر برنامه های اجرایی در این طرح، عنوان کرد: تشکیل کمیته های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ادارت و مدارس، رونمایی از محصولات فرهنگی، آموزشی و ابتکارات پیشگیری، راه اندازی پویش دانش آموزی یک میلیون امضا  و تهیه و توزیع بسته های آموزشی از برنامه هایی است که همکاران ما در طول سال برای مخاطبان خود در جامعه هدف به اجرا درمی آوردند.    

 

گفتنی است؛ آیین نواختن زنگ نمادین هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی پیش از ظهر امروز در دبیرستان حضرت رقیه (س) شهرستان کارون و با حضور جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه