پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: uUH3slhm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۱۹:۳۵:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۹
جوابیه

جوابیه آموزش و پرورش ایذه

پیرو انتشار مطلبی در برخی سایت ها مبنی بر *بی حسی بدن9 دانش آموز ایذه ای بر اثر تزریق واکسن*،آموزش وپرورش ایذه جوابیه ای منتشر کرد.

در این جوابیه آمده است:

در ساعات اولیه اطلاع از موضوع یک کمیته ویژه متشکل از حراست و ارزیابی عملکرد اداره متبوع نسبت به بررسی و اعتبارسنجی موضوع وارد جریان شدند.

 

در جریان پیگیری ها از طریق ریاست مرکز بهداشت شهرستان ایذه وی با رد ادعاهای منتشر شده در متن اخبار موضوع پیش آمده را ناشی از ترس یکی از دانش اموزان از واکسن اعلام کرد.

 

امراله مردانی ریاست مرکز بهداشت ایذه دراین رابطه گفت :در پی درج خبر بی حسی بدن ۹ دانش آموز دختر در ایذه بدنبال تزریق واکسن (توام بزرگسال) یا(دیفتری و کزاز) ، به اطلاع همشهریان عزیز میرساند این موضوع هیچ گونه ارتباطی به واکسن نداشته و دلیل آن ترس و اضطراب  ناشی از تزریقات بوده است . در موضوع اخیر یکی از دانش آموزان بعد از تزریق واکسن دچار اضطراب و بیحالی می شود ، به تبع ایشان چند نفری که واکسن دریافت کرده بودند نیز همین علایم را نشان می دهند که منجر به اعزام دانش آموزان به بیمارستان گردید . دانش آموزان پس از ویزیت توسط پزشک طب اورژانس همگی با حال عمومی خوب راهی منازل شدند .

 

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه