پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: rNUrMVTy      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۹:۰۹:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۷
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان خبر داد:

اختصاص 9 میلیارد تومان اعتبار توسط منطقه آزاد اروند برای بهسازی و تجهیز مدارس

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اظهار کرد: منطقه آزاد اروند 9 میلیارد تومان اعتبار به بهسازی و تجهیز مدارس آبادان، خرمشهر و اروند کنار اختصاص داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا رضایی با اشاره به اینکه این اعتبار بر اساس تفاهم نامه اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با منطقه آزاد اروند به مدارس این منطقه اختصاص پیدا کرده است، گفت: نیمی از این اعتبار صرف تعمیر فضاهای آموزشی در شهرستانهای اروند، آبادان و خرمشهر می شود و مابقی برای تجهیز کلاس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی تعمیر و تجهیز این مدارس از اول آذرماه آغاز می شود و تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد، تصریح کرد: در قالب این تفاهم نامه بیش از 300 فضای آموزشی در قالب یک هزار کلاس درس تعمیر و تجهیز می شود.

رضایی همچنین گفت: در سال تحصیلی گذشته نیز براساس تفاهم نامه ای 10 میلیارد تومانی منطقه آزاد اروند با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان بیش از 80 کلاس درس تکمیل شد و در اختیار آموزش و پرورش خوزستان قرار گرفت.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه