پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: dD8qIufZ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ ۱۳:۵۹:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۷

برای اقتدار نظام همه می آییم/ فردای انتخابات آغاز وحدت و همدلی است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم فهیم خوزستان در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم شد.

محمد تقی زاده، در این پیام با اشاره به اینکه همه برای اقتدار نظام در انتخابات شرکت می کنیم، آورده است: در روز 29 اردیبهشت 96 ،مردم ایران بار دیگر الگوی مردم سالاری ،وحدت و اقتدار ملی را در جهان به نمایش می گذارند و نشان می دهند که همانند همیشه مردم پیروز انتخابات هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان فردای انتخابات را آغاز وحدت، همدلی و دوستی دانست و تصریح کرد: رئیس جمهوری که در روز 29 اردیبهشت ماه  با رای مردم برگزیده می شود ، رئیس جمهور تمامی ملت ایران است و همه ما موظف هستیم به وی در راه توسعه و پیشرفت کشور کمک کنیم.
وی در این پیام  با بیان اینکه مردم و فرهنگیان خوزستان همواره ثابت کرده اند که یار فهیم اسلام و انقلاب هستند، اظهار داشت: مردم و فرهنگیان خوزستان نیز در کنار  دیگر هموطنان فردا با حضور در پای صندوق های رای حماسه می آفرینند  و نشان می دهند که پشتوانه  ای محکم برای کشورمان ایران هستند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه