پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: VKxZn8eB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۵:۳۰:۳۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۱
استاندار خوزستان در دیدار با مردم گلدشت اهواز:

2 مدرسه جدید در منطقه گلدشت اهواز در سال جدید افتتاح خواهد شد

استاندار خوزستان گفت: در سال جدید با همکاری نوسازی 2 مدرسه در دو مقطع متوسطه اول و دوم در منطقه گلدشت اهواز افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، علی شریعتی در دیدار نزدیک با اهالی منطقه گلدشت اهواز اظهار کرد: با توجه به اینکه در گذشته این منطقه جز حوزه شهری و طرح جامع شهری اهواز نبوده است، با مشکلاتی در خدمت رسانی به این منطقه مواجه بودیم اما با هماهنگی های صورت گرفته و بازنگری در طرح جامع شهری اهواز این مشکل حل شده و ان شاالله شاهد برطرف شدن مشکلات فضاهای آموزشی، رفاهی و همچنین دیگر خدمات خواهیم بود.

 

وی با بیان اینکه تمام تلاش دولت در راستای برطرف ساختن مشکلات مناطق محروم معطوف شده است خاطرنشان کرد: مردم مناطق محروم حق بزرگی به گردن نظام و انقلاب دارند و تمام هدف خدمتگزاران دولت فراهم آوردن امکانات و خدمات برای مردم این مناطق است.

 

استاندار خوزستان افزود: امیدواریم با تلاش و همکاری همه دستگاه ها در راستای مرتفع شدن مشکلات این منطقه محروم گام برداریم تا شاهد رضایت مندی مردم فهیم این منطقه اهواز باشیم.

گفتنی است در این دیدار مردمی استاندار خوزستان را مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و دیگر مدیران ارشد استانی همراهی می کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه