پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: uGeZD1vW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۱:۳۵:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۷۶
مدیر آموزش و پرورش دزفول خبرداد :

كسب 6 رتبه برتر جشنواره استانی الگوهای مناسب تدریس توسط آموزگاران دزفولی

مدیر آموزش و پرورش دزفول از كسب 6 رتبه برتر جشنواره استانی الگوهای مناسب تدریس توسط آموزگاران دزفولی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول ، "عبدالمحمد جرجانی" با اعلام این خبر افزود: در جشنواره استانی معماری نوین تدریس با تأکید بر طراحی آموزشی ( الگوهای مناسب تدریس )؛ معلمان دزفولی خوش درخشیدند.

 

وی با اشاره به همکاران برتر در این رقابت ها عنوان کرد:  مرضیه باباخان زاده با موضوع تدریس ( نشانه ی " اِ " ) از دبستان فرهنگیان ( مقام اول ) ، زهرا فتاح زاده با موضوع تدریس ( نشانه ی "ج" ) از دبستان گلستان 1 ( مقام دوم ) ، شهلا شهریار با موضوع تدریس ( مدرسه ی خرگوش ها) از دبستان معصوم 1 ( مقام دوم ) ، معصومه سقای صحرانورد با موضوع تدریس ( توزیع پذیری ضرب ) از دبستان شاهد آل یاسین ( مقام اول ) ، مهدی بدیعی فرد با موضوع تدریس ( تغییرات مواد ) از دبستان گلستان 2 ( مقام دوم ) و فروغ زربخش با موضوع تدریس ( گوش ) از دبستان شاهد آل یاسین ( مقام سوم ) مجموعاً موفق به كسب رتبه برتر شدند.

 

جرجانی با اشاره به هدف برگزاری چنین جشنواره هایی افزود: افزایش توانمندی های حرفه ای میان همکاران و بدست آوردن تجارب و فرصت هایی برای بازآموزی های علمی و روشهای نوین تدریس و تبدیل آن به یک الگوی مناسب مهمترین هدف این رقابت هابود.

 

 مدیر آموزش و پرورش دزفول تصزیح کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی ، راهکار مناسبی برای توسعه ی زمینه ی پژوهشگری و افزایش توانمندی های حرفه ای ، به شکل فردی و گروهی میان معلمان و تبادل تجارب و دستاوردها در سطح محلی، استانی و ملی و ایجاد فرصت های بازآموزی مستمرعلمی ، تحقیقاتی و مطالعاتی می باشد.

 

 وی ضمن تبریک به برگزیدگان این جشنواره و قدردانی از مدیران، معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان که زمینه حضور حداکثری فرهنگیان را برای شرکت در جشنواره فراهم کردند، افزود: آئین تقدیر از برگزیدگان استانی الگوهای مناسب تدریس حوزه ابتدایی در شهریورماه سال جاری با حضور مسئولین محترم اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در اهواز برگزار می شود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه