پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: z5o8pMIU      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۰:۵۳:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۳
با ارسال پيامي

مديركل آموزش و پرورش خوزستان روز ارتباطات و روابط عمومي را تبريك گفت

محمد تقي زاده، مديركل آموزش و پرورش خوزستان طي پيامي روز ارتباطات و روابط عمومي را به كارشناسان روابط عمومي در سراسر استان تبريك گفت.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش خوزستان، در اين پيام با تاكيد بر تقويت روابط عمومي تخصصي و حرفه اي براي هر سازمان و اداره آمده است: روابط عمومي علمي و حرفه اي به ويژه روابط عمومي الكترونيك در عصر جهاني شدن، نقش مهمي در تبيين اهداف سازمان در جامعه و ارتقاي سطح آگاهي افكار عمومي دارد. بي شك يك روابط عمومي كارآمد و متخصص با حمايت مديران مجموعه خود مي تواند پل ارتباطي موثري بين سازمان و شهروندان باشد.

تقي زاده در ادامه اين پيام ضمن قدرداني از فعاليتهاي كارشناسان روابط عمومي در ٤١ منطقه آموزشي استان خوزستان آورده است:  اداره كل آموزش و پرورش خوزستان با آگاهي از نقش روابط عمومي حرفه اي در عرصه تعليم و تربيت استان سعي دارد فعاليت هاي خود را به اطلاع حدود يك ميليون دانش آموز و والدين ها آنها كه قريب ٢ ميليون نفر هستند، برساند. همچنين، استان حدود ٦٣ هزار معلم دارد كه ارتباط با آن ها وظيفه روابط عمومي ها را سنگين تر مي كند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه