پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: poQQTNPp      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۰:۱۴:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۷
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز:

اختتامیه اولین جشنواره سفیران سلامت در ناحیه 3 اهواز برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز گفت: اختتامیه اولین جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی در دبیرستان شاهد بنت الهدی ناحیه 3 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 1 اهواز، اسکندر آرامی مدیر این ناحیه ضمن اعلام این خبر اظهار کرد:  مراسم اختتامیه اولین جشنواره سفیران سلامت با حضور دانش آموزان سفیر سلامت در دبیرستان شاهد بنت الهدی ناحیه 3 برگزار شد.

 

آرامی ادامه داد: یکی از توصیه های دینی ما، تلاش برای سلامت بدن است و برگزاری این برنامه ها باعث ارتقای شاخص های سلامت استان خواهد شد.

وی افزود : اولیاء، سفیران اصلی سلامت در خانواده هستند که سلامتی را به جامعه انتقال می دهند .

آرامی تصریح کرد: سفیران سلامت باید بدانند چه چیزهایی برای سلامت جسم مفید است و چه چیزهایی ضرر دارد و به دیگر دانش آموزان انتقال دهند . گفتنی است : در این مراسم از 100 سفیر سلامت در مدارس ناحیه 3 و با حضور رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز تجلیل بعمل آمد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه