پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: Woy9Ebn9      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۰:۰۵:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۲
مدیر آموزش و پرورش شوشتر خبر داد:

کسب رتبه نخست کشوری در مسابقات علمی عملی توسط دانش آموز شوشتری

مدیر آموزش و پرورش شوشتر گفت: مهرداد نوروزی، دانش آموز مدرسه شهید باهنر شوشتر، موفق به کسب رتبه برتر کشوری در مسابقات علمی عملی هنرستانهای فنی حرفه ای و کاردانش شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شوشتر، علیرضا معینی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ضمن اعلام این خبر گفت: دانش آموز مهرداد  نوروزی با پشت سر گذاشتن رقیبان خود در مراحل مختلف مسابقات علمی عملی هنرستانهای فنی حرفه ای و کاردانش به مقام اول این مسابقات در کشور دست یافت.

 

وی ادامه داد: مهرداد نوروزی پس اتمام سال اول متوسطه در شهر شرافت، با توجه به علاقه ای که به رشته ماشینهای کشاورزی داشت در تابستان 94 درهنرستان کشاورزی شهید باهنر ثبت نام کرد؛ وی با تلاش و سختکوشی کلیه دروس سال دوم را با نمره بالا گذراند و در نهایت معدل کل  10 / 18  را کسب کرده و شاگرد ممتاز کلاس خود شد.

معینی افزود: این دانش آموز برتر در کلاس سوم نیز با پشتکاری مضاعف توانست معدل پایان نیمسال خود را به 54 / 19 برساند و در بین همکلاسی ها و کلیه دانش آموزان آموزشگاه خود بالاترین نمره معدل را از آن خود  نماید.

 

مدیر آموزش و پرورش شوشتر گفت: نوروزی در ابتدا همراه با دو هنرجوی دیگر (باتوجه به معدل سال قبل) بعنوان نماینده هنرستان معرفی و سپس در آزمون استانی شرکت کردند که در آن مرحله  بعنوان نفر اول استان جهت شرکت در مسابقات کشوری انتخاب شد.

معینی ادامه داد: در نهایت با همت وتلاش خود و هنرآموزان، همچنین برنامه ریزی دقیق، پیگیر و مستمر مدیریت  هنرستان از بین  6 نفر برگزیده کشورتوانست عنوان نفر برتر را در مسابقات پایانی از آن خود نماید.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه