پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 80uGGNq3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۰۸:۳۹:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۸
مدیر آموزش و پرورش دزفول:

بانوی دزفولی تمام اموال خود را برای ساخت مدرسه اهدا کرد

مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: یک بانوی خیر دزفولی تمام اموال و دارایی خود را برای ساخت مدرسه در مرکز این شهر اهدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول ، "عبدالمحمد جرجانی" با اعلام این خبر افزود : این بانوی نیک اندیش که مایل نیست نامش فاش شود در اقدامی پسندیده کلیه طلاها و زیور آلات ، اندوخته مالی به همراه یک قطعه زمین همچنین منزل مسکونی خود به مساحت 175 مترمربع در مرکز شهر دزفول را برای ساخت مدرسه اهدا کرد.

 

وی ادامه داد : با برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در دزفول که با رویکرد مشارکت در ایمن سازی مدارس برگزار شد علاوه بر کمک های نقدی قابل توجه از سوی خیرین دزفول ، یک فرد خیر هزینه 20 میلیارد ریالی بازسازی یک واحد آموزشی 12 کلاسه در دزفول را تقبل کرد.

جرجانی بیان کرد : علاوه بر این کمک ها یکی از خیرین مدرسه ساز 2/5 میلیارد ریال هزینه تکمیل مدرسه مهرشهر دزفول را قبول کرد.

مدیر آموزش و پرورش دزفول خاطرنشان کرد : با وجود 145 مدرسه فرسوده در دزفول ، آموزش و پرورش این شهرستان برای بازسازی این مدارس همچنان نیازمند کمک های خیرین است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه