پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: luagqbd4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۰۹:۰۵:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۱
در مراسمی باحضور مسئولین آموزش و پرورش دزفول:

50 نفر از مراقبین سلامت مدارس دزفول تجلیل شدند

در مراسمی با حضور مسئولین آموزش و پرورش دزفول، 50 نفر از مراقبین سلامت مدارس دزفول در محل سالن اجتماعات ایثار این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول ، پیش از ظهر امروز یکشنبه در مراسمی باحضور "عبدالمحمد جرجانی" معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول و تنی چند از مسئولین این مدیریت ، 50 نفر از مراقبین سلامت مدارس دزفول در محل سالن اجتماعات ایثار این شهرستان تجلیل شدند .

 

 در این مراسم ، مدیر آموزش و پرورش دزفول در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به وجود فقر تحرک در بین دانش آموزان گفت: با توجه به تغییر سبک زندگی و محدودیت امکانات و فضای ورزشی ، خطرات بیشتری دانش آموزان امروزی را تهدید می کند.

 

 "عبدالمحمد جرجانی" افزود : نهادینه کردن فرهنگ خود مراقبتی در بین دانش آموزان و آگاهی بخشی از سوی اولیاء و مربیان از دوران ابتدایی تعلیم و تربیت موجب کاهش رشد بیماری ها در بین دانش آموزان می شود .

 

 

وی با تأکید بر تشویق دانش آموزان به تحرک بیشتر یادآور شد: پیشگیری همواره موجب کاهش هزینه های درمان و صرفه جویی خانواده ها شده و با اقدامی ساده در راستای تشخیص به موقع می توان از عواقب ناشی از این بیماری خطرناک جلوگیری کرد .

 

مدیر آموزش و پرورش دزفول تصریح کرد: بحث سلامت روحی، روانی و جسمی جوانان و نوجوانان بسیار حائز اهمیت است که با تغییرات ویژه در سبک زندگی سالم، ارتقای سلامت معنوی، آرامش روحی و افزایش فعالیت‌های فیزیکی و توسعه روحیه خود مراقبتی در تمامی ابعاد سلامتی، می‌توان باور خودمراقبتی را در آنها ایجاد و در مقابل تهاجمات روحی، هیجانات کنترل نشده و رفتارهای پرخطر  ایستادگی کرد .

گفتنی است در پایان این مراسم ، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی ، 50 نفر از مراقبین سلامت مدارس شهرستان دزفول تجلیل شدند .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه