پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: eoDVot8F      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۴۴:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۷
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

درخشش دانش آموزان خوزستانی در مسابقات کشوری علمی-عملی شاخه فنی و حرفه ای

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: هنرجویان خوزستانی موفق به کسب دو مقام اول کشوری در چهاردهمین دوره مسابقات علمی- عملی شاخه فنی و حرفه ای شدند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: هنرجویان خوزستانی موفق به کسب دو مقام اول کشوری در چهاردهمین دوره مسابقات علمی- عملی شاخه فنی و حرفه ای شدند.

 

به کزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی اظهار کرد: مرحله نهایی کشوری چهاردهمین دوره مسابقات علمی – عملی هنرستان های فنی و حرفه ای و کشاورزی چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت به میزبانی استان مرکزی در شهرستان اراک بین هنرجویان برتر 36 رشته برگزار گردید.

 

وی ادامه داد: در این رقابت ها،  هنرجویان عباس نیسی از هنرستان پوریای ولی ناحیه یک اهواز در رشته تربیت بدنی و مهرداد نوروزی از هنرستان شهید باهنر شوشتر در رشته ماشین های کشاورزی موفق به کسب رتبه اول کشوری گردیدند.

کمایی با اشاره به دیگر نفرات برتر این مسابقات علمی، عنوان کرد: هنرجویان سید محمد موسوی از هنرستان شیمیایی رازی ناحیه یک اهواز رتبه چهارم و زینب ضویفی از هنرستان حضرت زهرا (س) ناحیه دو اهواز در رشته مدیریت خانواده و سعید خادمی از هنرستان زکریای رازی بندر امام خمینی (ره) نیز در رشته ناوبری رتبه پنجم را کسب کردند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان افزود: این هنرجویان در مراسم پایانی مسابقات با حضور زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت متبوع و حسینی مقدم مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت متبوع و جمعی از مدیران و کارشناسان دفاتر فنی و حرفه ای وزارت متبوع جوایز خود را دریافت نمودند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه