پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 3JDa4EfD      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۴۳:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۰
استاندار خوزستان:

بیماران اتیسم باید مورد حمایت قرار بگیرند

استاندار خوزستان در مراسم روز جهانی اتیسم اظهار کرد: بیماران اتیسم باید مورد حمایت قرار بگیرند تا خانواده ها آرامش بیشتری داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان غلامرضا شریعتی در مراسم روز جهانی اتیسم ، با تاکید بر لزوم حمایت از این بیماران ، گفت: در کنگره ای که در آمریکا برگزار شده ، دستاوردهای بسیار خوبی در خصوص ژن درمانی برای درمان بیماری های خاص به دست آمده است.

استاندار خوزستان با اظهار اینکه وقتی برای دیدار با مسئولین انجمن اتیسم در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های بیماران اتیسم اختصاص می یابد، افزود: باید بسترهای لازم برای آرامش خانواده ها فراهم شود تا بتوانند با امید بیشتری روند درمانی فرزندان خود را طی کنند.

 

در عین حال علی ممبینی ، رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان نیز در این مراسم به تبیین جایگاه اتیسم استان، فرصت ها و خدمات ارائه شده در بخش آموزش این  بیماران پرداخت  و گفت: آمار دانش آموزان ابتدا به بیماری اتیسم رو به افزایش است.

وی همچنین با اشاره به آمار 186 دانش آموز در 17 شهر از استان، جهت افزایش خدمات آموزشی نگاه ویژه و همکاری مسوولان ارشد استان را خواستار شد.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه