پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: VdLQl7x2      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۵۷:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۱۳
برای سال تحصیلی 98-97

یک هزار و 494 نفر نیروی پیمانی به استخدام آموزش و پرورش خوزستان در می آیند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از استخدام یک هزار و 80 نفر نیروی پیمانی و 414 نفر دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی 98-97 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده با تاکید بر نیاز شدید استان به معلم در دوره ابتدایی افزود: سهمیه استخدام پیمانی برای دوره ابتدایی شامل 601 نفر و برای سایر مقاطع 100 نفر خانم و 379 نفر مرد است. همچنین، سهمیه پذیرش دانشجو، تعداد 235 نفر برای دوره ابتدایی و سایر دوره ها 54 نفر خانم و 125 نفر مرد است.

تقی زاده با اشاره به ثبت نام داوطلبان از طریق سایت سنجش افزود: داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی از این فرصت بهره مند شوند.

وی تشریح کرد: مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات با توجه به هماهنگی های انجام شده برای تامین نیروی انسانی، نیاز برخی استان ها را می گیرد و سهمیه ای به آنها اختصاص می دهد. در سال جاری، در صورت صدور مجوز، 25 هزار نفر از طریق آزمون استخدام پیمانی در سراسر کشور جذب وزارت آموزش و پرورش خواهند شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه