پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 9tbXQJTo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۹:۲۶:۱۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۶
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در اختتامیه طرح ملی همکاری خانه و مدرسه:

توجه به دانش آموزان در سنین پایین ضامن سلامت اجتماعی جامعه است

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان گفت: مهمترین هدف طرح FAST توجه به دانش آموزان در سنین پایین است که خود ضامن سلامت اجتماعی جامعه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمود معزی در اختتامیه طرح ملی همکاری خانه و مدرسه اظهار کرد: طرح ملی همکاری خانه و مدرسه تحت عنوان FAST  به مدت 8 هفته و با هدف توانمندسازی دانش آموزان و خانواده های آنان برگزار شد.

 

وی افزود: در این طرح خانواده ها در کنار دانش آموزان و والدین و مسئولین آموزشگاه در یک تعامل سه جانبه اصلی ترین مهارت های اجتماعی و برقراری رابطه پویا و سازنده را در قالب کارگاه های گوناگون آموختند.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه 12 مهارت اساسی زندگی به دانش آموزان هدف در این طرح آموزش داده شده، عنوان کرد: ما در آموزش و پرورش اعتقاد داریم که توجه به دانش آموزان در سنین پایین می تواند ضامن موفقیت آنها در سنین بالا شود.

 

معزی ادامه داد: با توجه سازنده به دانش آموزان می توان شاهد آن بود که از بسیاری از ناهنجاری های محتمل در سنین بزرگسالی جلوگیری شود.

 

وی با اشاره به تعامل سازنده و پویا میان خانواده ها و مدرسه، خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل پویا بین دو نهاد خانواده و مدرسه حلال بسیاری از مشکلات دانش آموزان خواهد بود و همکاری خوب خانواده ها در این طرح ضامن موفقیت چشمگیر آن شد.

عضو شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان افزود: مثلث خانواده، دانش آموز و آموزشگاه می تواند در کنار هم باعث موفقیت دانش آموزان و نسل آینده شود.

 

گفتنی است در پایان این برنامه از افراد فعال در اجرای این طرح تقدیر و تشکر شد.

 

 

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه