پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: RLFG8uoe      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۳:۲۴:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۱
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در همایش تجلیل از دانش آموزان ممتاز اندیمشک:

امروز دانش آموزان باید متصل به هویت ملی و اسلامی باشند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امروز دانش آموزان باید متصل به هویت ملی و اسلامی باشند و باید به هویت خویش افتخار کنند.تعلیم و تربیت نیز باید اولویت اول دولت و جامعه ایرانی باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده که در همایش تجلیل از دانش آموزان ممتاز اندیمشک حضور یافته بود، اظهار داشت: درخوزستان بیش از ۴۰ هزار کلاس درس وجود دارد که نیازمند توجه بیشتری است.

وی افزود: اموزش و پرورش خوزستان از دستگاه های استان بیش ۲۰۰ میلیارد مطالبات دارد که بخشی از ان وصول شده‌است که دراین زمینه پشتیبانی استاندار محترم بسیار کارساز بوده‌است.

تقی زاده ادامه داد: در زمینه کنکور سراسری نیز گامهای برنامه‌ریزی شده ای برداشته شده است و در فاصله سال ۹۲ تا ۹۵ از رتبه ۲۷ به ۱۹ ارتقای جایگاه داشتیم که موفقیت بزرگی است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: :در این مراسم از ۴۰۰ دانش اموز نمونه اندیمشک در بخش های  آموزشی، ورزشی، پرورشی، فرهنگی و هنری تقدیر می شود.

 

نماینده مردم محترم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این همایش اظهار کرد: دلیل برگزاری این جلسه سپاسگزاری از تلاشهای معلمان،مدیران،خانواده ها،دانش آموزان و مسئولین شهرستان اندیمشک است.

فریدون حسنوند افزود: مردم اندیمشک راه خود را برای دست یابی به قله های علمی انتخاب کرده‌اند مسیر رشد و توسعه‌ فقط از مدرسه می گذرد و اقتصاد مقاومتی،اشتغال و تولید و توسعه‌ از مسیر علم و دانش است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه