پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: u3vgZJTg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۲:۱۲:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۳
معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان درگردهمایی مدیران و مسولین آموزش مناطق عشایری استان :

دانش آموزان عشایری خوزستان ظرفیت علمی و استعداد بالایی دارند

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان عشایری دارای ظرفیت بالایی از لحاظ علمی هستند و نتایج درخشان این دانش آموزان دانش آموزان در امتحانات نهایی و کنکور سال گذشته، مرهون زحمات خالصانه مدیران و دبیران فداکار است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان جمشید کمایی درگردهمایی مدیران و مسئولین آموزش مناطق عشایری خوزستان اظهار کرد: راه اندازی پژوهشسرای دانش آموزی عشایر  یک فرصت ویژه است که از طریق آن می توان پژوهش، نوآوری و  توسعه فناوری و کسب و کار را در مناطق روستایی و عشایری تقویت کرد.

 

وی ضمن اشاره به وضعیت موجود مناطق عشایری استان، وضعیت آموزشی، کمبود نیروی انسانی و تجهیزات آموزشی در دبیرستان های عشایری ، توضیح داد: با وجود کمبودها و محدودیت های موجود، با عزم استانی همه همکاران آموزش و پرورش استان و سایر دستگاه های استانی همکار شاهد ارتقای وضعیت شاخص های آموزشی هستیم.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به نتایج درخشان دانش آموزان عشایر در امتحانات نهایی سال سوم متوسطه که در سرجمع رشته ها حایز رتبه ی هشتم استانی شد تاکید کرد: جهت حفظ جایگاه و ارتقاء آن نیاز است که برنامه ریزی و تلاش همگانی صورت گیرد تا بتوان موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان عشایری را در امتحانات نهایی و کنکور را شاهد باشیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه