پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: qehP1HXt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۵:۱۹:۳۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۸

84 پایگاه مطالعه نوروزی ویژه کنکور در خوزستان تشکیل می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: 84 پایگاه مطالعه نوروزی ویژه دانش آموزان کنکوری برای دانش آموزان دختر و پسر در هر منطقه آموزشی به طوررایگان راه اندازی می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان، محمد تقی زاده افزود: این پایگاه ها از مرکزیت شهری برخورداربوده و از امکانات لازم ومناسب برخوردار هستند.پایگاه های مزبور سرایدار، خدمتگزار دارند. یک نفر از همکاران واجد شرایط به عنوان سرپرست برای نظارت بر ورود و خروج دانش آموزان تعیین شده و هرپایگاه ازساعت7:30تا ساعت18 دایراست.باتوجه به نیازوظرفیت شهرستان ها ممکن است پایگاه های بیشتری در نظرگرفته شود.

وی با اشاره به برنامه بهبود جایگاه کنکور در بین استان های کشورگفت: پایگاه های مطالعه  نوروزی در راستای لزوم توجه به فرآیند مطالعه و آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های نهایی و کنکوردر تعطیلات عید برپا شوند.این طرح می تواند به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کمک کند. این پایگاه ها شرایطی فراهم می کنند تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور فارغ از دید و بازدیدها و شلوغی ایام تعطیلات در محیطی آرام مطالعه کنند.

لازم به ذکراست،رتبه کنکورخوزستان درسال تحصیلی 92-93، 25 بوده که در سال 93-94 به رتبه 21ارتقاء پیداکرده است.درحال حاضر  پیش بینی می شود حدود 66 هزار دانش آموز داوطلب کنکورسراسری دراستان هستند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه