پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: CZak79GP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۲:۴۷:۲۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۸

راه اندازی اپلیکیشن راهنمای اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان اعلام کرد: نرم افزار اندرویدی ستاد اسکان آموزش و پرورش برای رفاه حال میهمانان نوروزی راه اندازی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده عمده ترین هدف طراحی این اپلیکیشن را راهنمایی، هدایت و تسهیل دسترسی مسافران نوروزی به ستادهای اسکان و سپس مدارس محل اسکان ذکر کرد و افزود: اطلاع رسانی سریع و به موقع با استفاده از امکانات رسانه های الکترونیک، معرفی اماکن گردشگری، درمانی ، خدماتی ، رفاهی و تفریحی از دیگر اهداف این برنامه است.

تقی زاده با اشاره به اهمیت ترویج مسائل فرهنگی با روش های مختلف گفت: در این نرم افزارعلاوه بر اطلاعات مربوط به پایگاه های محل اسکان و نقشه راهنمای مدارس در سراسر استان خوزستان، توصیه های فرهنگی و مذهبی، نکات ایمنی و بهداشتی نیز  ارایه شده است.  همچنین، شهدای مدافع حرم به مخاطبان معرفی می شوند.

رئیس ستاد اسکان آموزش و پرورش خوزستان تشریح کرد: اپلیکیشن ستاد اسکان نوروزی به صورت روزانه اخبار ستادهای اسکان، تراکم پذیرش مسافران در مدارس محل اسکان و اخبار مربوط به آب و هوا و اوقات شرعی اطلاع رسانی و به اشتراک گذاشته می شود. این نرم افزار تا شعاع 20 کیلومتری ستادهای اسکان را بر حسب فاصله لیست کرده و مسافر می تواند محل مورد نظر را انتخاب کند.

تقی زاده در پایان گفت: 34 ستاد اسکان در 34 منطقه مستقر هستند. دراین مناطق، یک هزار و 120 مدرسه دارند که 11 هزار اتاق در این مدارس با تقسیم بندی چهار هزار و 500 اتاق ویژه و شش هزار و 500 اتاق درجه الف تقسیم شده اند. در کل استان، سه هزار نیرو به عنوان عوامل ستادی، اجرایی، خدماتی وظیفه اداره ستادها، پذیرش و اسکان در مدارس را به عهده دارند.

گفتنی است، این نرم افزار در لینک ضمیمه سایت اداره کل آموزش و پرورش قرار دارد و یا از طریق کیو آر(QR ) کد موجود در خبر امکان بارگذاری وجود دارد.

 

QR CODE جهت دانلود اپلیکیشن راهنمای مسافران نوروزی

 

لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن

http://10.30.170.46/portal/fileLoader.php?code=e6c9584101102a5a8511bb1489829140

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه