پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: K7AAud08      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۰۸:۲۸:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۳
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز خبر داد:

راهیابی 16 هنرجوی اهوازی به مسابقات کشوری

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز از راهیابی 16 هنرجوی این ناحیه به مرحله کشوری مسابقات علمی- عملی هنرستان های کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز، نورعلی رئیسی مدیر این ناحیه ضمن اعلام این خبر گفت: در پی اجرای مسابقات علمی و عملی هنرستان های استان خوزستان، 16 هنرجوی این ناحیه به مرحله کشوری مسابقات علمی – عملی هنرستان های کشور راه پیدا کردند.

 وی با بیان اینکه مسابقات علمی و عملی هنرستان های استان خوزستان در نیمه دوم اسفند 95 برگزار شد، گفت: در این مسابقات شش نفر از هنرجویان هنرستان فتح المبین،  چهار نفر از هنرجویان هنرستان شهدای فولاد، دو هنرجو از هنرستان توحید، دو هنرجو از هنرستان حضرت زهرا(س) یک نفر از هنرستان شهید مطهری ویک نفر از هنرستان تمدن به مرحله کشوری این مسابقات راه یافتند.

رئیسی در این خصوص گفت: مرحله عملی کشوری این مسابقات تابستان پیش با حضور هنرجویان منتخب استان های کشور برگزار خواهد شد و این هنرجویان با منتخبین کشور به رقابت خواهند پرداخت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه