پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: hT0KXXvK      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۱:۱۷:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۹
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

برگزیدگان مسابقات هنرستان های فنی و حرفه ای استان خوزستان اعلام شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: برگزیدگان چهاردهمین دوره مسابقات علمی- عملی هنرستان های فنی و حرفه ای استان خوزستان اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی اظهار کرد: برگزیدگان چهاردهمین دوره مسابقات علمی- عملی هنرستان های فنی و حرفه ای پس از  دو مرحله آزمون علمی و عملی مشخص شد.

وی افزود: مرحله اول این مسابقات 25بهمن ماه 95 در 10 حوزه استانی به صورت علمی بین 631 هنرجوی برتر هنرستان های استان  در 28 رشته شاخه فنی و حرفه ای برگزار شد و از این تعداد 232 نفر به مرحله عملی استانی که در تاریخ 18اسفندماه95 در 5 حوزه مرکزی و 19 حوزه شهرستانی برگزار شد، شرکت کردند و در نهایت 154 هنرجوی برگزیده استان در مرحله تئوری کشوری که 21 فروردین سال 96 در اهواز برگزار می شود، شرکت می کنند.

گفتنی است؛ این مسابقات هر ساله با هدف رشد و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های هنرجویان،توسعه رشته های فنی و حرفه ای ، سنجش میزان کیفیت آموزش های تخصصی و ایجاد فضای رقابت سازنده بین هنرآموزان و هنرجویان در سطح هنرستان های فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه