پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: UrJu0Llb      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۳:۱۴:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۵

از کوچکترین خیر مدرساز شهرستان کارون تقدیر شد

همزمان با برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در شهرستان کارون از کوچکترین خیر مدرسه ساز این شهرستان تقدیر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کارون ، رئیس اداره آموزش و پرورش کارون همزمان با برگزاری نوزدهمین جشنواره  خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در شهرستان کارون از کوچکترین خیر مدرسه ساز این شهرستان تقدیر کرد.

 

عزیز مزرعه در جشنواره خیرین مدرسه ساز ضمن تقدیر از کوچکترین خیر مدرسه ساز این شهرستان گفت: تفکر ساخت مدرسه باید به صورت یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود و برای رسیدن به این هدف باید ضرورت مدرسه سازی و انجام کارهای خیر در سنین پایین تر توسط والدین و معلمان به دانش آموزان انتقال یابد.

 

گفتنی است: فاطمه منصوریان دانش آموز پایه سوم ابتدایی کوچکترین خیر مدرسه ساز شهرستان کارون است که با حمایت والدین خود در کمک به مدارس مشارکت دارد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه