پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: aUe08CIo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۲:۱۷:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۰
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش خوزستان:

طرح جامع نظارت یک برنامه عملیاتی است

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: طرح جامع نظارت یک برنامه عملیاتی است که از سال 90 اجرا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمدعلی مریدی با اشاره به اینکه طرح جامع نظارت به عنوان یکی از برنامه های عملیاتی مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از سال 1390 اجرا می شود، گفت: این طرح به منظور هم افزایی و ارتقای سطح توانمندی های همکاران و نظارت بر عملکرد آنها صورت می گیرد.

وی گفت: کارگروه نظارت و ارزیابی در 6 محور و سه سطحِ  اداره کل، سنجش منطقه و مدارس در حوزه سنجش آموزش و پرورش عملکرد همکاران را مورد ارزیابی قرار می دهد.

مریدی افزود: در حال حاضر3 محور مورد ارزیابی ما قرار می گیرد که محور اول اداره کل را شامل می شود همچنین محور دوم اجرای قوانین، مقررات و اسناد دفتری در حوزه سنجش آموزش و پرورش و محور سوم چگونگی عملکرد همکاران و ارزشیابی های مستمر است.

وی در خصوص نحوه انجام کار اظهار کرد: ارزشیابی مستمر از فرآیندهای تعلیم و تربیت است که از ابتدای شروع سال تحصیلی نمون برگهایی طراحی شده با 63 شاخص در اختیار مدیران و مسئولین سنجش قرار می گیرند و پس از پر شدن و امتیاز دهی بر اساس مستندات ارائه شده، توسط وزارت راستی آزمایی می شوند.

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه اکثر فرهنگیان خوزستان در شاخص های مورد ارزیابی و تحقق اهداف مورد نظر دارای امتیاز 100 هستند و در برخی موارد نیز امتیاز 97 را کسب کردند، گفت: این امر نشان دهنده این است که همکاران ما به شاخص های مورد ارزیابی عمل کرده اند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه