پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: HhfBvlfe      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۰۸:۲۴:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۸
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی در اختتامیه فیلم رشد:

70 هزار دانش آموز خوزستانی در جشنواره فیلم رشد شرکت کردند

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 70 هزار دانش آموز خوزستانی از 20 منطقه آموزش و پرورش و در 500 مدرسه در جشنواره فیلم رشد شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حرج چلداوی در اختتامیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد که در سالن مطهری آموزش و پرورش ناحیه اهواز برگزار شد، گفت: با تلاش های صورت گرفته در این جشنواره از 60 مرکز نمایش فیلم در مناطق و نواحی آموزش و پرورش خوزستان استفاده شد.

 

چلداوی با اشاره به اهداف جشنواره فیلم رشد اظهار کرد: قدیمترین جشنواره صنعت فیلم و سینما در ایران به دنبال 3 هدف اصلی است.

وی افزود: از اهداف این جشنواره می توان به ایجاد تنوع در رسانه‌های آموزشی غیر مکتوب، تشویق دانش آموزان و فرهنگیان به تولید فیلم های آموزشی و تربیتی و نیز تشویق فیلم سازان به تولید فیلم هایی هم راستا با موضوعات درسی اشاره کرد.

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی ادامه داد: در برنامه ریزی های وزارت 20 مرکز نمایش در نظر گزفته شده بود اما با مدیریت استانی به بیش از 60 مرکز نمایش افزایش یافت و در 500مدرسه و مرکز آموزشی بالغ بر  70 هزار دانش آموز از 20 منطقه/ناحیه آموزش و پرورش در جشنواره شرکت کردندـ

 


 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه