پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: aOuM8Nwc      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۷:۵۴:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۰
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان:

ایزوگام و فضاسازی حیاط مدارس در دستور کار نوسازی مدارس است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اظهار کرد: فضاسازی حیاط و ایجاد آسفالت و ایزوگام مدارس محروم در دستور کار نوسازی مدارس است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا رضایی در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان که صبح امروز در سالن جلسات استاندار برگزار شد با اشاره بر لزوم توجه خاص به مناطق محروم و حاشیه ای ،گفت: یکی از اولویت های برنامه توسعه آموزش و پرورش توجه خاص به مناطق محروم است و در همین راستا مجموعه اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در نظر دارد تا اقدام به فضاهای جدیدی را در حیاط مدارس محروم و حاشیه ای برای استفاده دانش آموزان ایجاد کند.

وی افزود: سال گذشته برای انجام پروژه های عمرانی به دلیل کمبود اعتبارات با محدودیت های زیادی مواجه بودیم، اما امسال از ظرفیتی که ایجاد شده است برای کمک به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استفاده کرد.

رضایی گفت: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس 130 هزار مترمربع ایزوگام و 75 هزار مترمربع آسفالت را برای ایجاد فضای مناسب در مدارس محروم در دستور کار دارد که انجام این کار مستلزم اختصاص هزینه ای بالغ بر 1میلیارد تومان است تا مواد خام مورد نیاز برای ایجاد آسفالت و ایزوگام به قیر مصرفی تبدیل شود.

مدیرکل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اینکه اگر این اقدام صورت بگیرد، اتفاق خوبی در فضای مدارس صورت می گیرد، گفت: ما زمان زیادی برای انجام این کار نداریم و باید تا 25 اسفندماه هزینه مورد نظر را دریافت کنیم تا سهم استان خوزستان برای بهبود شرایط و فضای مدارس محروم در خوزستان ،حفظ شود.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد رئیس سازمان برنامه و بودجه استان  خوزستان مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز اداره کل نوسازی را برای فضاسازی حیاط مدارس مناطق محروم تقبل  کند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه