پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: T9M6DAKz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۶:۳۸:۵۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۶
استاندار خوزستان:

جذب اعتبار 40 میلیاردی برای جبران كاهش ساعات آموزشی دانش آموزان

استاندار خوزستان گفت: با رایزنی های انجام شده مبلغ 40 میلیارد ریال را به منظور جبران كاهش ساعات آموزشی دانش آموزان خوزستانی از پتروشیمی گرفتیم.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان دخترانه مسلم ناحیه سه اهواز اظهار كرد:‌ رسیدگی به امور دانش آموزان زیرساخت توسعه است و در مسائل فرهنگی و آموزش و پرورش اگر یك نظام برنامه ریز خوب داشته باشیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا می كنیم.

وی با تأكید بر كیفیت بالا و تأثیرگذاری مثبت نمایشگاه مدرسه انقلاب افزود:‌ باید از همین حالا روز زیرساخت های توسعه كار و برای ارتقای آنها برنامه ریزی كنیم كه یكی از اصلی ترین موراد آموزش و پرورش است.

استاندار خوزستان تصریح كرد:‌ امروز با وجود حجم بالای كار و مسائل حاد در كنار برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان از این نمایشگاه هم بازدید كردم تا توجه بسیار خود را به آموزش و پرورش نشان دهم.

شریعتی با تأكید بر اینكه نباید از آموزش و پرورش غافل شویم، بیان كرد:‌ امیدوارم به تدریج وضعیت آموزش و پرورش از نظر كیفی ارتقا پیدا كند و با سطح بالاتری به ارائه خدمات بپردازد.

وی با اشاره به ادامه داشتن چنین بازدیدهایی در ارتباط با كاهش ساعات تحصیلی دانش آموزان خوزستانی گفت:‌ قطعا برای جبران كاهش ساعات آموزشی دانش آموزان این استان برنامه ریزی های لازم را داریم و حتی همین امروز با رایزنی های انجام شده مبلغ 40 میلیارد ریال را به منظور جبران این كاهش ساعات آموزشی از پتروشیمی گرفتیم.

استاندار خوزستان در ادامه با تأكید بر اینكه آموزش و پرورش مثل همیشه جزو اولویت های استان است، گفت: قطعا اخذ اعتبارات لازم برای جبران كاهش ساعات آموزشی دانش آموزان خوزستانی ادامه خواهد داشت.

شریعتی در پایان خبر داد: در زمینه برگزاری كلاس های كنكور نیز تمهیدات ویژه ای را فراهم خواهیم كرد تا انشاالله بر غنای علمی، فرهنگی و اعتقادی دانش آموزان استان خوزستان بیش از پیش بیفزاییم.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه