پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: aXBXksmX      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۵:۵۴:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۴۷

حضور یکپارچه فرهنگیان خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن

فرهنگیان خوزستان صبح امروز و همگام با سایر مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور یافتند و با آرمان های امام راحل، رهبر انقلاب و شهدا تجدید بیعت کردند.

رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان:حضور مردم نشان دهنده عزت انقلاب اسلامی است

جواد عباسی، رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان با تبریک پیروزی انقلاب  به مردم خوزستان، اظهار کرد:  بهترین تعبیر برای این روز فرمایش مقام رهبری است که فرمودند حضور مردم پاسخگوی یاوه گویی های استکبار و فرهنگ استکباری است.

وی افزود: ما فرهنگیان دوشادوش سایر مردم با حضور  خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه پیام رهبر انقلاب را به گوش جهانیان می رسانیم و این حضور یادآور مبارزات مردم در دوران انقلاب  و در راستای حفظ و  نگهداری  از ارزش های انقلابی و اسلامی است.

 

معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان: 22بهمن نماد همبستگی ملی است

رفیعی دهکردی، معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش 22 بهمن را تجلی و نماد همبستگی ملی دانست و گفت: در دنیای امروز همبستگی یک سرمایه اجتماعی است و اگر کشوری می خواهد در دنیا موفق شود، باید این سرمایه اجتماعی را تقویت کند.

وی راهپیمایی 22 بهمن را به لحاظ سیاسی را مهم دانست و گفت:حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن  امروز  گزینه روی ماست و دولتمردان امریکایی باید این گزینه را ببینند و بدانند که انقلاب ما یک انقلاب مردمی است که امام بنیان گذار و رهبری ادامه دهنده آن است. و همین که مردم ایران این انقلاب را به رسمیت می شناسند برای ما کافی است.

 

معاون پژوهشی آموزش و پرورش خوزستان: تجدید پیمان مردم با رهبر معظم انقلاب در 22 بهمن

حرج چلداوی، معاون پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان نیز در حاشیه این مراسم اظهار کرد: امروز با شرکت در این راهپیمایی سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می گیریم.

وی حضور در راهپیمایی 22 بهمن را واجب و ضروری دانست و گفت: حضور مردم نشان دهنده تجدید عهد و پیمان با مقام معظم رهبری  و مشتی محکم بر دهن یاوه گویی های آمریکا و رئیس جمهور جدید این کشور است.

 

 

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان:فرهنگیان نقش موثری در حفظ انقلاب دارند

موسی شیخی، معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به حضور موثر فرهنگیان در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی، اظهار کرد: فرهنگیان نقش ارزنده ای در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ و نگهداری آن دارند و همانند هر سال با حضور گسترده در این روز ،سرنوشت کشور را رقم می زنند.

وی با تاکید بر اینکه تحریم کنندگان و تهدید کنندگان انقلاب اسلامی با دیدن راهپیمایی 22 بهمن متوجه عظمت  این انقلاب  می شوند، اظهار کرد: حضور یکپارچه مردم سبب می شود تا دشنمان از انقلاب بترسند و این واهمه کمک می کند تا ارزشهای انقلاب به رشد و بالندگی خود ادامه دهند.

 

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان:تجلی همدلی و وحدت در راهپیمایی 22 بهمن

جمشید کمایی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان ،حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه را در راستای همدلی ،وحدت و حمایت از نظام مقدس دانست و گفت: امسال نیز یک بار دیگر در این راهپیمایی حضور پیدا کردیم تا ثابت کنیم همچنان به آرمان انقلاب وفادار هستیم و مثل سال 57 از این آرمان ها دفاع می کنیم.

 

مدیر حراست اداره ی کل آموزش و پرورش خوزستان: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اقدامی عملی در راستای حفظ آرمان های نظام

سید عبدالعلی موسوی ، مدیر حراست اداره ی کل آموزش و پرورش خوزستان شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه را  یک اعتقاد  دینی دانست و گفت:  حفظ و حراست از اعتقادات  دینی و باورهای ما نیازمند یک  اقدام عملی است که یکی از اقدمات شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه برای حفظ آرمان ها و ارزشهای نظام اسلامی است.

وی در عین حال 22 بهمن  را نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار ملت ایران  عنوان کرد و گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در راستای استقرار ارزش‌های والای الهی، اسلامی و در جهت ایجاد امنیت، استقلال و آزادی مردم کشورمان  است.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 اهواز: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن گزینه روی میز فرهنگیان

علیرضا عصاره، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز با تاکید بر اینکه فرهنگیان خوزستان  شرکت در راهپمایی 22 بهمن ماه را به عنوان یک گزینه روی میز دارند، گفت:این راهپیمایی به عنوان یک گزینه قوی روی میزماست و تمامی گزینه های روی میز سردمداران آمریکایی را باطل می کند.

وی خاطر نشان کرد: ما با حضور در این راهپیمایی ثابت می کنیم که پیرو ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون به این پیروی ادامه می دهیم.

 

مدیرآموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز:به آرمان انقلاب پایبند هستیم

نورعلی رئیسی، مدیرآموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز نیز گفت: ما تا زمانی که زنده هستیم در تمامی صحنه های انقلاب حضور پیدا می کنیم و  پایبند آرمان های انقلاب ، حضرت امام (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدا هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه