پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: JF9wkCt1      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۱:۴۵:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۶
امام جمعه دشت آزادگان:

مدرسه سازی از مصایق بارز ادای حق محرومین است

امام جمعه دشت آزادگان در آیین افتتاح مدرسه «ایران من »در سوسنگرد گفت: با مدرسه سازی می توان حق محرومین را ادا کرد.

به اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حجت الاسلام شمیل پور در آیین افتتاح مدرسه «ایران من » در سوسنگرد اظهار کرد:مدرسه سازی از مصادیق بارز ادای حق محرومین است.

وی گفت: امروز کشوری در جهان می تواند سر خود را بالا نگه دارد که در حوزه علم حرفی برای گفتن داشته باشد.

امام جمعه دشت آزادگان با اشاره به اینکه امروزه کشور ما نیاز به ساخت مدرسه دارد، گفت: برخی فکر می کنند فقط با ساخت مسجد به بهشت می روند در صورتی که مساجد خالی هستند و باید به فکر ساختن مدرسه بود چون فرزندان ما به مکانی برای علم آموزی نیازمند هستند.

حجت الاسلام شمیل پور گفت:بعد از گذشت سه دهه از انقلاب دربرخی روستاها هنوز مدارس دارای میز و صندلی مناسب  برای تحصیل نیستند و در حال حاضر با کمبود 30 مدرسه در این شهر روبه رو هستیم.

امام جمعه دشت آزادگان در عین حال ساخت سالن اجتماعات در سوسنگرد را از نیاز های مهم این شهر دانست و تاکید کرد: مردم برای برگزاری همایش ها نیاز به سالن اجتماعات دارند که باید از سوی مسئولین استان مورد توجه قرار بگیرد.

وی با تجلیل از خیرین مدرسه ساز اظهار کرد:خیرین مدرسه ساز هر قدمی که  در این حوزه بر می دارند توشه آخرتشان است و ما از خدا می خواهیم که بهترین ها را نصیب آنها کند.

صبح امروز آیین افتتاح 53 مدرسه در خوزستان با حضور مقامات و مسئولین استانی برگزار شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه