پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: BriqG94Z      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۰:۳۳:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۵
استاندار خوزستان در آیین افتتاح دبیرستان شبانه روزی حضرت معصومه در هویزه:

سرمایه و وقتمان متعلق به آموزش و پرورش است

استاندار خوزستان در آیین افتتاح دبیرستان شبانه روزی حضرت معصومه در هویزه:آموزش و پرورش مبنای توسعه کشور است و سرمایه و وقت ما متعلق به آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، غلامرضا شریعتی  صبح امروز و در آیین افتتاح دبیرستان شبانه روزی حضرت معصومه در شهر هویزه گفت:  دبیرستان شبانه روزی حضرت معصومه پروژه عظیمی با ظرفیت  180 نفر است و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه این دبیرستان شبانه روزی در زمینی به مساحت 13 هزار مترمربع  و زیر بنای 5 هزار مترمربع ساخته شده است ،توضیح داد: این مدرسه  همچنین شامل ساختمان های آموزشی، خوابگاه، سلف سرویس، سالن ورزشی و ساختمان های جانبی است.

وی گفت: کنار این دبیرستان نیز صبح امروز هنرستان کارودانش پسرانه شهدای خیبر افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

استاندار خوزستان افزود: در عین حال صبح امروز 53 پروژه متعلق به نوسازی مدارس با اعتباری در حدود 22میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

شریعتی با تاکید بر اینکه تعداد کلاس ها در مدارس خوزستان باید افزوده شود، گفت: کیفیت کلاس ها و تجهیز آنها به وسایل و تجهیزات کمک آموزشی نیز از کارهای دیگری است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اظهار اینکه سطح تحصیلی در خوزستان باید به استانهای برتر رسانده شود ،گفت: در این یکی دو سال اقدامات خوبی در راستای کیفیت بخشی  از سوی آموزش و پرورش استان خوزستان و در زمینه ساخت فضاهای آموزشی و تجهیز آنها از سوی نوسازی مدارس  صورت گرفته است  و ما پله های ارتقا را طی کرده ایم.

استاندار خوزستان با اشاره به ارتقای رتبه آموزش و پرورش خوزستان در حوزه پیش دبستانی نیز گفت: کسب رتبه برتر کشوری توسط آموزش و پرورش خوزستان در کمیت و کیفیت پیش دبستانی در خوزستان قابل توجه است و امیدواریم با سرمایه و وقتی که برای  آموزش و پرورش به عنوان زیر بنای توسعه در جامعه صرف می کنیم، بتوانیم آموزش و پرورش را به رتبه های بالاتر که شان مردم خوزستان است ؛سوق دهیم.

 استاندار خوزستان روز چهارشنبه به منظور بهره برداری و افتتاح چند پروژه راه ، ورزشی و آموزش و پرورش استان به شهرستان های حمیدیه و هویزه سفر کرد.

ور در این سفر در آیین افتتاح 53 مدرسه در سطح استان به صورت نمادین در هنرستان دخترانه شهدای خیبر شهرستان هویزه حضور یافت.

از این تعداد فضای آموزشی ، پنج مدرسه با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال در شهرستان هویزه به بهره برداری رسید.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه