پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 92sJS0o4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۰:۳۱:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۸
مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان :

170 مدرسه از ابتدای سال 95 در خوزستان به بهره برداری رسیده است

مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اظهار کرد: 170 مدرسه از ابتدای سال 95 در خوزستان به بهره برداری رسیده است و پروژه های خوبی نیز در دست اقدام داریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ،رضا رضایی گفت: از ابتدای سال 1395 تاکنون بیش از 170 مدرسه افتتاح شده و پیش بینی می شود تا پایان سال 30 فضای آموزشی دیگر تحویل آموزش و پرورش داده شود.

وی افزود: سال جاری از نظر منابع اعتباری یکی از سخت ترین سال ها بوده اما با این وجود به همت خیران مدرسه ساز و اهتمام استاندار خوزستان در جهت توسعه زیرساخت های آموزشی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان تصریح کرد: همچنین جهت ساخت پنج فضای آموزشی در شهرستان هویزه بیش از یکصد میلیارد ریال اعتبار صرف شده که تنها 75 میلیارد ریال آن از محل اعتبارات استانی جذب شده است.

وی اظهار کرد: اگرچه با کمبودها و مشکلات اعتباری مواجه هستیم اما شرایط کنونی کشور را به خوبی درک کرده و امید می رود در سال آینده شرایط بهتری رقم بخورد.

رضایی بیان کرد: سال آینده در بحث پروژه های عمرانی در استان اقدامات خوبی صورت می گیرد و جا دارد از خیران مدرسه ساز استان نیز به منظور تلاش برای توسعه زیرساخت های آموزشی استان قدردانی کنیم.

وی گفت: دولت باوجود رویکرد مثبتی که نسبت به توسعه فضاهای آموزشی دارد به تنهایی نمی تواند در این خصوص اقدام کند به همین جهت حضور پررنگ خیران مدرسه ساز بسیار موثر است.

رضایی  در عین حال افزود :مجموع زیربنای 53 مدرسه ای که امروز به بهره برداری رسیدند 23 هزار متر مربع است.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه