پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: kstbhT0W      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۰:۱۲:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۶
نماینده دشت آزادگان در مجلس:

آموزش و پرورش آیینه سیاسی دولت هاست

نماینده مردم دشت آزادگان، بستان و هویزه در مجلس شورای اسلامی گفت: آیینه سیاسی دولت ها آموزش و پرورش است و باید در خصوص توسعه زیرساخت های آموزشی تلاش مضاعفی صورت گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، قاسم ساعدی چهارشنبه در آیین نمادین افتتاح 53 مدرسه در سطح استان در هنرستان دخترانه شهدای خیبر شهرستان هویزه اظهار کرد:هیچ گاه منکر خدمات دولت تدبیر و امید نیستیم چرا که تمامی دولت ها خدمات خوبی را به مناطق محروم ارائه داده اند اما هنوز آنگونه که باید غبار محرومیت از چهره مناطق محروم استان بخصوص دشت آزادگان زدوده نشده است.
وی افزود: باید در عرصه علم و دانش و تعلیم و تربیت در این مناطق تلاش بیشتری شود چون در شهرستان هویزه استعدادهای خوبی وجود دارد که باید آن ها را پرورش داد.
نماینده مردم دشت ازادگان ، بستان و هویزه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جامعه شناسان بر این باورند که عملکرد دولت ها بر اساس ترقی آموزش و پرورش ملاک قرار می گیرد و در صورت عملکرد ضعیف یک دولت در این بخش، آن دولت باید در خصوص برنامه های خود تجدید نظر کند.
وی تصریح کرد: آیینه سیاسی دولت ها آموزش و پرورش بوده و باید در خصوص توسعه زیرساخت های آموزشی تلاش مضاعفی صورت گیرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه