پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: NhqTWbl6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۹:۵۵:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۹
به همت نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان صورت گرفت:

افتتاح نمادین 53 مدرسه در خوزستان با حضور استاندار در هویزه

استاندار خوزستان روز چهارشنبه در آیین بهره برداری و افتتاح چند پروژه راه ، ورزشی و آموزش و پرورش استان در شهرستان های حمیدیه و هویزه حاضر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، آیین افتتاح 53 مدرسه در سطح استان به صورت نمادین در هنرستان دخترانه شهدای خیبر شهرستان هویزه با حضور غلامرضا شریعتی،  استاندار خوزستان برگزار شد.

از این تعداد فضای آموزشی ، در شهرستان هویزه پنج مدرسه با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال بهره برداری رسید.

همچنین شریعتی پیش از این مراسم سالن ورزشی مدرسه دخترانه زینب به مساحت 750 متر مربع را در شهرستان حمیدیه را افتتاح کرد.

سالن ورزشی این مدرسه راهنمایی دخترانه  با اعتباری معادل چهار میلیارد و 500 میلیون ریال و از اعتبارات استانی احداث شده و اولین سالن مدرسه دخترانه این شهرستان به شمار می رود.

شریعتی همچنین در ادامه نیز در آیین افتتاحیه جاده کندرو شهرستان حمیدیه به سمت هویزه حضور یافت و پس از آن نیز برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا به گلزار شهدای شهرستان هویزه رفت.

دراین سفر جاده کمربندی شهرستان هویزه به سمت جفیر و دبیرستان دخترانه شهیده سمیره بوعذار این شهرستان نیز افتتاح شد .

این دبیرستان دخترانه در بخش نیسان از توابع شهرستان هویزه است که زمین آن توسط یکی از خیران این شهرستان اهدا و توسط یکی از شرکت های پیمانکاری استان احداث شده است.

در عین حال، مدرسه 9 کلاسه الزهرای رفیعه، مدرسه 3 کلاسه خیرساز آلبوعفری جنوبی، معلم سرای سوسنگرد، معلم سرای هویزه در مجموع با اعتباری بالغ بر 10 میلیاردو 360 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

در آیین نمادین 53 مدرسه در خوزستان همچنین نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خوزستان و جمعی از مسئولان و مدیران استانی حضور داشتند.

.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه