پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 6eVZ0HKW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۸:۱۸:۲۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۴
معاون آموزش ابتدایی در سومین جشنواره آموزگاران تلاشگر خوزستان:

3000 ساعت کارگاه آموزشی برای معلمان ابتدایی استان برگزار شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان گفت: در راستای ارتقای شاخص های علمی و توانمند کردن معلمان استان 3000 ساعت کارگاه آموزشی برای معلمان ابتدایی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، اردشیر شجاعی در سومین جشنواره آموزگاران تلاشگر که صبح امروز در سالن فردوسی آموزش و پرورش ناحیه 1 اهواز برگزار شد، گفت: تلاش و همت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان باعث شد که ما بتوانیم دوره ابتدایی را به عنوان اولویت اول آموزش و پرورش خوزستان معرفی کنیم.

 

وی با اشاره به اولویت های 20 گانه توسعه آموزش و پرورش خوزستان خاطرنشان کرد: با مروری بر اولویت های توسعه آموزش و پرورش خوزستان در چند سال گذشته درمی یابیم که همواره اولویت اول آموزش و پرورش استان، مربوط به حوزه آموزش ابتدایی یعنی دو شاخص انسداد مبادی بی سوادی و توسعه کمی و کیفی پیش دبستانی است.

 

شجاعی با بیان اینکه شاخص های مهم حوزه آموزش ابتدایی همواره مورد توجه مسئولان بوده است، گفت: امروز بسیار خوشحال و خرسندیم که دوره آموزش ابتدایی و آموزش پیش دبستانی به دغدغه همه مسئولین استانی از جمله استاندار خوزستان تبدیل شده است.

 

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته آموزش و پرورش استان خوزستان در یکی از شاخص های جدی وزارت آموزشو پرورش رتبه اول را کسب کرد.

وی افزود: در شاخص توسعه کمی و کیفی آموزش پیش دبستانی استان خوزستان رتبه نخست را در بین سایر استان های کشور کسب نمود.

 

 

 

 

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه