پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: UXugx5nz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۶:۵۲:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان در همایش 2000 نفری یاوران انقلاب:

تشکل های دانش آموزی تحقق عینی دانش آموزمحوری و دانش آموز باوری هستند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: توجه ویژه به تشکل های دانش آموزی امری ضروری است چرا که این تشکل ها تحقق عینی دانش آموزمحوری و دانش آموز باوری هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی که درهمایش 2000 نفری یاوران انقلاب حضور یافته بود گفت: توجه به تشکل های  دانش آموزی د راستای بهره گیری از مشارکت دانش آموزان امری اجتناب ناپذیر است.

 

رفیعی با بیان اینکه بدون جلب مشارکت دانش آموزان، فرآیند تربیت امری ناممکن است اظهار داشت: کلیه همکاران ما در مدارس استان اعم از معلمان، مدیران و مربیان عزیز باید تلاش کنند تا رویکرد دانش آموز محوری رویکردی غالب در اداره مدارس باشد.

 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: مشارکت دانش آموزان در مدارس زمینه ساز مشارکت اجتماعی و توسعه نیروی انسانی پایدارو توانمند است.

 

وی با اشاره به رسالت و جایگاه نظام تعلیم و تربیت، خاطرنشان کرد: ماموریت اصلی آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین، تربیت عمومی است و این به معنای تربیت انسان هایی مومن، متعهد، اخلاق مدار، مسئولیت پذیر و آگاه می باشد که تشکل های دانش آموزی به عنوان تشکل های ساختار یافته و نظام مند زمینه ساز این مهم هستند.

 

 

 

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه