پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 1zuqfnAs      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۰۱:۴۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۲۲
در راستای ترویج فرهنگ امانت داری:

دانش آموز امانت دار اهوازی مورد تجلیل قرار گرفت

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز از تجلیل از دانش آموز امانت دار پایه پنجم مدرسه آیت الله بهبهانی 2 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز، حسام شاخی، دانش آموز امانت دار پایه پنجم مدرسه آیت الله بهبهانی 2 ناحیه 4 اهواز در مراسمی مورد تجلیل قرار گرفت.

 

 فاضل خمیسی در تجلیل از این عمل ستودنی این دانش آموز گفت: حفظ امانت دیگران، مراعات اعتماد آنها و احترام به احساسات پاک انسانی است.

وی افزود:  در راستای فرهنگ سازی حفظ امانت و برگشت آن به صاحبانش از دانش آموز حسام شاخی پایه پنجم مدرسه آیت الله بهبهانی 2  تقدیر شد. 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز اظهار کرد: با تقدیر از این دانش آموز پاک و امانتدار توسط مسئولین مدرسه می توان این قبیل رفتارها را در جامعه گسترش داد .

خمیسی توضیح داد :  امانتداری و طبع و سرشت پاک و ارزشمند این دانش آموز در بازگرداندن وجوه مفقود شده یکی از شهروندان ، نشانه بارز تقوا و حفظ ارزشهای انسانی و اسلامی است و می تواند درس بزرگی برای ما باشد.

گفتنی است دانش آموز حسام شاخی به دلیل پیدا کردن کیف حاوی مقادیر زیادی پول ( 50000000 ریال ) و کارت های اعتباری و شناسایی و تلاش برای پیدا کردن صاحب کیف و برگرداندن امانت به صاحب اصلی تقدیر و به رسم یابود هدیه ای به وی اعطا شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه