پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 5Flmth7k      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۴:۲۱:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۸۶
مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان:

5000 هزار دست لباس فرم بین دانش آموزان عشایری خوزستان توزیع شد

مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: اتحادیه صنفی تولیدات پوشاک استان با همکاری اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل متبوع 5000 دست لباس فرم به دانش آموزان عشایری اهدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی عمومی آموزش و پرورش عشایر خوزستان، حمید قنبری از جذب مشارکت فعال خیرین اتحادیه صنفی تولیدات پوشاک استان خوزستان خبر داد.

وی افزود: با توجه به مشارکت فعال خیرین در امر کمک رسانی به دانش آموزان عشایری تصمیم گرفتیم از زحمات و تلاش های این خیرین با حضور مشاور امور بانوان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان و رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان تقدیر و تشکر کنیم.

قنبری با بیان اینکه مشارکت گسترده خیرین در کمک به تعلیمات عشایری شایسته تقدیر است اظهار کرد: جامعه ایی که مردم در آن با لطف ، محبت و درک نوع دوستی زندگی می کنند آن جامعه مترقی و الهی می باشد.

مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان با تقدیر و تشکر از تلاش های خیرین در توجه به دانش آموزان عشایری گفت: با همت خیرین و تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد رشد و شکوفایی تعلیمات عشایری خواهیم بود

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه