پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: Qmr8mFZk      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۱۷:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۱
دبیر ستاد بزرگداشت هفته معلم در خوزستان:

تکریم معلم وظیفه تمامی آحاد جامعه است

دبیر ستاد بزرگداشت هفته معلم در خوزستان اظهار کرد: تکریم معلم وظیفه تمامی آحاد جامعه است و باید دستگاه های اجرایی، ارگان ها، نهادها و سازمان ها انجام شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حرج چلداوی با تاکید بر اینکه تکریم مقام معلم محدود به زمان خاصی نیست، گفت: معلم باید به صورت ویژه توسط افکار عمومی، مردم و تمامی دستگاه های اجرایی ،نهاد ها  و انجمن های اولیا و مربیان دیده شود و به بهانه های مختلف شان و جایگاه آن مورد تجلیل و توجه قرار بگیرد.

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم و معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان با اظهار اینکه پیش از ظهر امروز «ستاد بزرگداشت مقام معلم» در راستای بزرگداشت مقام معلم تشکیل جلسه داد، تصریح کرد: در این جلسه برنامه های این ستاد برای تجلیل از معلمان نمونه مناطق و نواحی خوزستان ارائه شد.

وی افزود: در عین حال در این جلسه دستورالعمل مربوط به انتخاب معلمان نمونه در سطح مناطق و استان مورد بررسی قرار گرفت و اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم، نظرات اصلاحی خود را به دبیرخانه این ستاد اعلام کردند و تا آخر همین ماه بخشنامه ی مربوطه به مناطق و نواحی خوزستان ارسال می شود.

چلداوی با اشاره به اینکه تکریم معلم باید به صورت یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود، گفت: با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در اولین شورای آموزش و پرورش  که به ریاست استاندار خوزستان تشکیل می شود، مصوبه این شورا مبنی بر  تجلیل معلمین توسط دستگاه های اجرایی خوزستان، صادر می شود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه