پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: e7SmahbO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۳۳:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۴۹
معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

دوره آموزشی 20 ساعته ویژه مسئولین خدمات برگزار شد

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: دوره آموزش ضمن خدمت 20 ساعته ویژه مسئولین خدمات و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سیروس خدادادی گفت: مسئولین خدمات و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان در دوره آموزشی ضمن خدمت با عنوان «حفاظت و بهداشت محیط زیست» شرکت کردند.

وی با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع از وظایف اصلی بخش خدمات و پشتیبانی محسوب می شود،افزود:  در این دوره ضمن خدمت که به مدت دو روز ادامه داشت، مباحث اداری مهم مطرح شد و وظایف حوزه خدمات و پشتیبانی تشریح شد.

خدادادی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی در شهرستان آبادان برگزار شد،  گفت: در این دوره آموزشی در خصوص تغذیه، توزیع شیر و نحوه تکمیل فرم های مربوطه نیز توضیحاتی ارائه شد.

گفتنی است؛ در این دوره ضمن خدمت رئیس اداره خدمات و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ،مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبادان، معاون پشتیبانی این شهرستان و کارشناسان و مسئولان خدمات و پشتیبانی استان حضور داشتند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه