پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: cRpgEHv1      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۰:۳۲:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۲
معاون آموزشی آموزش و پرورش خوزستان تاکید کرد:

لزوم تدوین برنامه عملیاتی دبیرخانه کیفیت بخشی به مدیریت مدرسه در خوزستان

معاون آموزشی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: برنامه عملیاتی دبیرخانه کیفیت بخشی به مدیریت مدرسه باید تدوین شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی با اشاره به اهمیت دبیرخانه کیفیت بخشی به مدیریت مدرسه گفت: نامه وزارتی در این خصوص ابلاغ شده است و هر چه سریعتر این دبیرخانه باید با یک برنامه عملیاتی منسجم به سایر استانها واگذار شود  و بر حسن انجام آن نظارت های لازم صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: این جلسه با توجه به اهميت نقش و جايگاه گروه هاي آموزشي در تحقق بخشيدن به اهداف آموزشي و پرورشي، و براساس سند تحول بنيادين مبني بر "تقويت شايستگي هاي اعتقادي، اخلاقي و حرفه اي مديران و معلمان و تحكيم نقش الگويي آنان و فراهم آوردن ساز و كارهاي اجرايي براي مشاركت فعال و موثر ايشان در برنامه هاي تربيتي و فعاليت هاي پرورشي مدارس، همچنین واگذاري مسؤليت كلان تربيتي مدرسه به مديران مدارس"، به منظور بهره گيري از تجارب مديران و معاونين در راستاي ارتقاء علمي و بهبود فرآيند مديريت مدرسه، گروه آموزشي مديران دوره اول متوسطه تشكيل شده است  و مطابق با اين شيوه نامه فعاليت می کند.  

گفتنی است در این جلسه که با حضور معاون آموزشی آموزش و پرورش خوزستان و  جمعی از اساتید دانشگاه فرهنگیان و نمایندگان مدیران برگزار شده بود، مدیران ضمن ارائه نظرات و دیدگاه های خود، پیشنهادات لازم  را در راستای عملیاتی کردن برنامه دبیرخانه ارائه کردند. همچنین اساتید دانشگاه نیزضمن  تعریف مدیریت و کارکردهای مختلف آن، بر ضرورت هم افزایی و مدیرت مشارکتی در عرصه تعلیم و تربیت تاکید کردند.


.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه