پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: RaGTrST0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۱:۳۹:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۸۸
نماینده مردم شوشتر و گتوند در جمع فرهنگیان:

آموزش و پرورش باید در مجلس حمایت شود

نماینده مردم شوشتر و گتوند اظهار کرد: آموزش و پرورش در مجلس باید با برنامه ای مدون مورد حمایت قرار بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سهراب گیلانی در شوشتر اظهار کرد: آموزش و پرورش هویت هر کشوری است و در تمام شئونات زندگی مردم اثر گذار است برای اینکه این نقش به خوبی ایفا شود، باید توسط نمایندگان در مجلس حمایت شود.

وی با تاکید بر اهمیت برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان، افزود: این برنامه  باید به یک سند جهت ارزیابی عملکرد مدیران تبدیل شود.

 

گیلانی خاطر نشان کرد: شوشتر شهر علم و ادب در تاریخ کشور درخشیده است و باید نسبت به ارتقاء کیفیت و کمیت آموزشی شهرستان همت کنیم.

نماینده مردم شوشتر و گتوند افزود: در گذشته به ظرفیت های این شهرستان ها  کم توجهی شده است و  با آسیب شناسی و بررسی وسیع، نسبت به معرفی توانمندی ها و مشکلات اساسی شهرستان به مدیران ارشد استان و کشور اقدامات لازم صورت گرفت.

وی با اظهار اینکه اولین شهید انقلاب در شوشتر، شهید شکوه نیا از جامعه معلمان بود، تصریح کرد: شاخص ما برای رشد شوشتر اینست که وضعیت شوشتر در حد نام این شهرستان باشد و با توجه به پیشینه علم و اجتهاد در شهرستان باید فرزندان ما در تراز نظام اسلامی تربیت شوند و 36 هزار دانش آموز شهید کشور نتیجه همین تلاش ها است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه