پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 6Skq4FKE      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۱:۱۰:۴۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۶
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع فرهنگیان شوشتر:

ایجاد اماکن ورزشی از نیازهای مهم فرهنگیان و دانش آموزان است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ایجاد اماکن ورزشی و تفریحی برای دانش آموزان و فرهنگیان یک نیاز مهم است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده در جمع مدیران و نمایندگان معلمان شوشتر گفت: مهمترین نیاز جامعه امروز ما تقویت مهارت های اجتماعی است و باید تعلیم و تربیت در مسیری قرار گیرد که به تقویت ساده ترین مهارت های ارتباطی و اجتماعی منجر شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات فرهنگیان خاطر نشان کرد: مطالبات انباشته شده بیش از سی سال گذشته آموزش و پرورش که بالغ بر 200 میلیارد تومان است را پیگیری کردیم و با حمایت شورای آموزش و پرورش و استاندار خوزستان، روند وصول مطالبات سیر بسیار خوبی را طی می کند وبخشی از این مطالبات وصول شده است.:باید در حفظ سرمایه ها و فضا های آموزشی و اداری کوشش کنیم و از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم.

وی ادامه داد :در طول سه سال گذشته برنامه های کاربردی توسعه آموزش و پرورش خوزستان تدوین شده و امسال نیز در بیست شاخص این برنامه عمل در اختیار مدیران مدارس قرار گرفته که تاکید بر توسعه پیش دبستانی ، سواد آموزی ، سلامت جسمی دانش آموزان و آموزش دختران از برجسته ترین فراز های این برنامه است و کسب مقام اول در جذب و توسعه پیش دبستانی در سطح کشور در راستای عمل به این برنامه است.

 

تقی زاده گفت: در برنامه توسعه پیش دبستانی بیش از هفت هزار نفر جذب شده است که سه هزار نفر از آنان به صورت حق التدریس و چهار هزار نفر به صورت آموزش دهنده پیش دبستانی مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: آموزش دختران  نیز در استان خوزستان  یکی از اولویت های اساسی است زیرا فرهنگ و آینده استان در گرو ارتقاء سطح علمی و آموزشی است و با افزایش سطح توانمندی و سواد مادران آینده فرزندان استان، شاهد بهبود شاخص های فرهنگی خواهیم بود.

 

گفتنی است؛ نماینده مردم گتوند و شوشتر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شوشتر و جمعی از مسئولین این شهرستان در این جلسه حضور داشتند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه