پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: qPtMxs2G      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۸:۱۵:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۹۰
به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان دزفول صورت گرفت:

معاونین پرورشی و فرهنگی ادارات آموزش و پرورش استان خوزستان در دزفول گرد هم آمدند

گردهمایی دو روزه معاونین پرورشی و فرهنگی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان خوزستان به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان دزفول در محل اردوگاه فرهنگی، تربیتی شهید رجایی این شهرستان برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول، این همایش دو روزه از امروز سه شنبه چهاردهم دیماه 95 با حضور مهدی رفیعی دهکردی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در محل اردوگاه فرهنگی، تربیتی شهید رجایی دزفول برگزارشد.

 

مهار هجمه های فرهنگی در مدارس مستلزم ژرف نگری و دقت عمل متولیان امور تربیتی در مدارس است

عبدالمحمد جرجانی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول در اولین روز از برگزاری این گردهمایی در جمع معاونین پرورشی و فرهنگی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان خوزستان حضور یافت و ضمن خیرمقدم در سخنانی اهمیت والای و منحصربفرد مقوله تربیت و پرورش در نظام آموزشی را یادآور شد و بر ژرف نگری و دقت عمل متولیان امور تربیتی با توجه به هجمه های مختلف فرهنگی دشمن و وجود آسیب های اجتماعی بی شمار و در کمین دانش آموزان معصوم در مدارس نکات قابل تأمل و ارزشمندی را بیان کرد.

 

در این گردهمایی معاونین پرورشی و فرهنگی ۴۱ ناحیه و منطقه آموزش و پرورش به همراه کارشناسان و روسای ادارات پرورشی  اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان شرکت دارند.

 

تعیین و تبیین سیاست های حوزه پرورشی استان خوزستان، بررسی فعالیت های جاری ادارات، تشریح برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر و همچنین تشریح و بررسی اولویت های شش گانه طرح تحول بنیادین از جمله موضوعات مطرح شده در این نشست دو روزه است.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه