پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: I4dbeBvT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۲:۴۱:۱۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۲۲
معاون پرورشی، فرهنگی و هنری آموزش و پرورش خوزستان:

طرح مبین برای 300 نفر از فرهنگیان اهواز برگزار خواهد شد

معاون پرورشی، فرهنگی و هنری آموزش و پرورش خوزستان گفت: طرح مبین تحت عنوان "مدیریت برنامه ریزی یاوران نماز" برای 300 نفر از فرهنگیان نواحی 4 گانه اهواز برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی از برگزاری دوره ضمن خدمت طرح مبین برای فرهنگیان نواحی 4 گانه اهواز به مدت دو روز از تاریخ 20/10/95 لغایت 21/10/95 برگزار خواهد شد.

وی افزود: طرح مبین تحت عنوان "مدیریت برنامه ریزی یاوران نماز" در سال گذشته برای 200 نفر از مدیران مدارس خوزستان در شهر مقدس قم و شهر نیشابور برگزار شد.

 

رفیعی با بیان اینکه طرح مذکور با هدف گسترش فرهنگ نماز در بین دانش آموزان خوزستانی برگزار شد اظهار کرد: این طرح در راستای آموزش مفاهیم دینی-فرهنگی به مدیران مدارس به عنوان متولیان اصلی تعلیم و تربیت در مدارس برگزار خواهد شد.

معاون پرورشی، فرهنگی و هنری آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: در نظر داریم تا دوره ی مبین را در طی 4 سال آتی برای همه ی مدیران مدارس آموزش و پرورش خوزستان در تمامی مقاطع برگزار کنیم تا شاهد رشد و تعالی تربیتی دانش آموزان خوزستانی باشیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه