پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 5kIV05C4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۲:۳۳:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۶۳
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:

اولین مجله تصویری آموزش و پرورش خوزستان منتشر شد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: اولین مجله تصویری آموزش و پرورش خوزستان با هدف دسترسی سریع مخاطبان آموزش و پرورش به اخبار منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده  با اشاره به اینکه انتشار این مجله صوتی برای اولین بار در بین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی خوزستان انجام می شود، گفت: اخبار مهم آموزش و پرورش به صورت تصویری و با کیفیت بالای گرافیکی در این مجله به سمع و نظر مخاطبین می رسد .

وی با اظهار اینکه  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در راستای تلاش برای فراهم آوردن خدمات الکترونیک برای مخاطبان از ابتدای سال جاری مجله صوتی « صدای آموزش و‌پرورش خوزستان» را نیز تولید و منتشر کرد، گفت: این مجله صوتی نیز تا کنون  در هشت شماره منتشر شده است.

تقی زاده از تلاش مجموعه روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در راستای رضایتمندی مخاطبین و توجه به سلایق گوناگون در حوزه اطلاع رسانی خبر داد و گفت: مخاطبین اخبار آموزش و پرورش می توانند با مراجعه به سایت، کانال و فایل های چند رسانه ای منتشر شده توسط این روابط عمومی، به صورت آنلاین اخبار مورد نظر خود را پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان همچنین گفت: اولین مجله تصویری آموزش و پرورش خوزستان  با انتشار اخباری از استاندار خوزستان، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان و معاونین آموزش ابتدایی، توسعه مدیریت و پشتیبانی، سواد آموزی، آموزش متوسطه  و پژوهش و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان اطلاعاتی در خصوص توسعه پیش دبستانی در خوزستان، افزایش اشتغال، آزمون های استخدامی، مطالبات فرهنگیان ، سواد آموزی و جشنواره خوارزمی را در اختیار مخاطبین قرار می دهد.

دانلود اولین بسته تصویری آموزش و پرورش خوزستان:

http://10.30.170.46/portal/fileLoader.php?code=06b283fe2129fc1cb131401483437087

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه