پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان
کدمطلب: 8wR3JVqA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۴:۱۲:۰۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۵۱۱

تکذیبه:

پیرو انتشار مطلبی در برخی سایت ها مبنی بر خودکشی یک دانش آموز در شوش، مطلب زیر جهت تنویر افکار عمومی به نقل از سید جلال نژاد فاضل رئیس آموزش پرورش شاوور در پی می آید:

علت خودکشی دانش آموز پایه ششم دبستان هدف روستای میثم تمار در بخش شاوور که در روز جمعه دهم دی ماه سال جاری در ساعت 21 رخ داد، درگیری وی با مادرش بوده است و این دانش آموز به دلیل درخواست «موبایل» با مادرش درگیر می شود و پس از درگیری به اتاق خواب رفته و در را قفل می کند و با شال و روسری خود را حلق آویز می کند.این دانش آموز دارای روابط اجتماعی بسیار خوبی بوده و اختلال خاصی نداشته است. مدیر مدرسه نیز اعلام کرده است که این دانش آموز در طول هفته هیچ درگیری در مدرسه نداشته است.

گفتنی است اداره آموزش و پرورش ضمن اینکه حق پیگیری قضایی این موضوع را برای خود محفوظ می دارد از خبرنگاران رسانه ها می خواهد با تحقیق میدانی ، از انتشار اخبار خلاف واقع پرهیز کنند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه